Quizzler (7.x-1.14) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Question
hy: Հարց
