Quizzler (7.x-1.14) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Weight
jv: Urutan

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Options
jv: Opsi

en: Question
jv: Pitakonan
