Quizzler (7.x-1.14) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: required
lv: obligāts

en: Weight
lv: Svars

en: Required
lv: Obligāts

en: Options
lv: Iespējas

en: Question
lv: Jautājums

en: Answer
lv: Atbilde
