Quizzler (7.x-1.14) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: required
oc: requesit

en: Weight
oc: Pes

en: Required
oc: Requesit

en: Options
oc: Opcions

en: Instructions
oc: Instruccions
