Quizzler (7.x-1.14) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: required
te: తప్పనిసరి

en: Weight
te: భారం

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Question
te: ప్రశ్న

en: Instructions
te: సూచనలు
