Quizzler (7.x-1.14) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: required
vi: bắt buộc

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Question
vi: Câu hỏi

en: Answer
vi: Trả lời
