Quizzler (7.x-1.15) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: required
ar: مطلوب

en: Weight
ar: الوزن

en: Required
ar: ضروري

en: Options
ar: الخيارات

en: Question
ar: السؤال

en: Multiple choice question
ar: سؤال اختيار متعدد
