Quizzler (7.x-1.15) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Weight
ast: Pesu

en: Required
ast: Requeríu

en: Options
ast: Opciones

en: Question
ast: Entruga
