Quizzler (7.x-1.15) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Question
cy: Cwestiwn
