Quizzler (7.x-1.15) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Weight
he: משקל

en: Required
he: נדרש

en: Options
he: אפשרויות

en: Question
he: שאלה

en: Answer
he: תשובה

en: Instructions
he: הוראות הכנה

en: Multiple choice question
he: שאלה אמריקאית

en: Correct?
he: נכון?
