Quizzler (7.x-1.15) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: required
nl: verplicht

en: Weight
nl: Gewicht

en: Required
nl: Verplicht

en: Options
nl: Opties

en: Question
nl: Vraag

en: Answer
nl: Antwoord

en: Instructions
nl: Instructies

en: Attempts
nl: Pogingen

en: Multiple choice question
nl: Meerkeuzevraag
