Quizzler (7.x-1.15) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: required
pl: wymagane

en: Weight
pl: Waga

en: Required
pl: Wymagane

en: Options
pl: Opcje

en: Question
pl: Pytanie

en: Answer
pl: Odpowiedź

en: Instructions
pl: Instrukcje

en: Attempts
pl: Próby

en: Multiple choice question
pl: Pytanie wielokrotnego wyboru
