Quizzler (7.x-1.15) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: required
ru: обязательно

en: Weight
ru: Вес

en: Required
ru: Обязательно

en: Options
ru: Настройки

en: Question
ru: Вопрос

en: Answer
ru: Ответ

en: Instructions
ru: Инструкции

en: Attempts
ru: Попытки

en: Multiple choice question
ru: Вопрос с множественным выбором
