Quizzler (7.x-1.15) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: required
sv: obligatorisk

en: Weight
sv: Vikt

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Options
sv: Alternativ

en: Question
sv: Fråga

en: Answer
sv: Svar

en: Instructions
sv: Instruktioner

en: Attempts
sv: Försök
