Quizzler (7.x-1.15) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: required
ta: தேவையானது

en: Weight
ta: எடை

en: Required
ta: தேவை

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Question
ta: கேள்வி
