Quizzler (7.x-1.15) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: required
uk: обов’язкове

en: Weight
uk: Вага

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Options
uk: Опції

en: Question
uk: Питання

en: Answer
uk: Відповідь

en: Instructions
uk: Вказівки
