Quizzler (7.x-1.16) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: required
eu: beharrezkoa

en: Weight
eu: Pisua

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Options
eu: Aukerak

en: Question
eu: Galdera
