Quizzler (7.x-1.16) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: required
gl: requerido

en: Weight
gl: Peso

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Options
gl: Opcións

en: Question
gl: Pregunta

en: Instructions
gl: Instruccións
