Quizzler (7.x-1.16) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: required
hi: अपेक्षित

en: Weight
hi: मान

en: Required
hi: ज़रूरी

en: Options
hi: विकल्प

en: Question
hi: सवाल
