Quizzler (7.x-1.16) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: required
is: skilyrt

en: Weight
is: Vægi

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Options
is: Möguleikar

en: Question
is: Spurning

en: Answer
is: Svar
