Quizzler (7.x-1.16) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: required
mr: आवश्यक

en: Weight
mr: मुल्य

en: Required
mr: आवश्यक

en: Options
mr: विकल्प

en: Question
mr: प्रश्न
