Quote (7.x-1.1-alpha1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Quote
cs: Citace

en: Quote:
cs: Citace:

en: quote
cs: poplatek

en: Make the comment subject field a required field
cs: Ustanovit pole "předmět příspěvku" vyžadovaným

en: Quote this post in your reply.
cs: Citovat tento příspěvek ve vašem příspěvku.

en: You may quote other posts using [quote] tags.
cs: Můžete citovat jiné příspěvky použitím tagu [quote].

en: %name wrote:
cs: %name napsal/a:

en: The quote module has been installed successfully.
cs: Modul Quote byl úspěšně nainstalován.

en: The quote module has been uninstalled successfully.
cs: Modul Quote byl úspěšně odinstalován.

en: Allows users to quote posts or comments.
cs: Povolit uživatelům citovat příspěvky či komentáře.
