Quote (7.x-1.1-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Quote
lv: Citāts

en: Quote:
lv: Citāts:

en: quote
lv: citēt

en: Quote this post in your reply.
lv: citāts

en: You may quote other posts using [quote] tags.
lv: Tu vari citēt citus ierakstus izmantojot [quote] un [/quote] tagus.

en: %name wrote:
lv: %name rakstīja:
