Quote (7.x-1.1-alpha1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Quote
uk: Цитата

en: Quote:
uk: Цитата:

en: quote
uk: вартість

en: Quote module settings
uk: Параметри модуля цитування

en: Node associations
uk: Зв'язаний матеріал

en: Select the node types to associate with the quote filter.
uk: Укажіть типи матеріалів, пов'язані з фільтром цитат.

en: Display the quote link for nodes
uk: Відображати посилання на цитування для матеріалу.

en: Leave this option disabled if you use a PHP or similar filter in your nodes. The quote link is always displayed for comments.
uk: Не включайте цю опцію, якщо ви використовуєте PHP або подібні фільтри у вашім матеріалі. Посилання на цитування завжди відображається для коментарів.

en: Make the comment subject field a required field
uk: Установити поле заголовка коментаря обов'язковим полем

en: Making the comment subject field a required field will ensure that unsightly [quote] tags are not displayed.
uk: Установлюючи заголовок поля коментаря обов'язковим полем, ми будемо впевнені, що непривабливі теги [quote] не будуть відображатися.

en: Quote this post in your reply.
uk: Додати цей вміст у відповідь.

en: You may quote other posts using [quote] tags.
uk: Ви можете цитувати інші фрази та коментарі користуючись тегом [quote].

en: %name wrote:
uk: %name написав:

en: The quote module has been installed successfully.
uk: Модуль цитування встановився правильно.

en: The quote module has been uninstalled successfully.
uk: Модуль цитування був вилучений.

en: Allows users to quote posts or comments.
uk: Дозволяє користувачам цитувати повідомлення або коментарі.
