Quote (7.x-1.1-alpha2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: None
ja: なし

en: Quote
ja: 料金

en: Comment
ja: コメント

en: quote
ja: 料金

en: Text format
ja: テキストフォーマット
