Quote (7.x-1.1-alpha2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Quote
tr: Alıntı

en: Comment
tr: Yorum

en: Quote:
tr: Alıntı:

en: Quote this post in your reply.
tr: Yanıtınızda bu gönderiyi alıntılayın.

en: You may quote other posts using [quote] tags.
tr: [quote] etiketi ile diğer gönderileri alıntılayabilirsiniz.

en: Allows users to quote posts or comments.
tr: Kullanıcıların gönderi ya da yorumları alıntılamasına izin verir.

en: Text format
tr: Metin biçimi
