Quote (7.x-1.1-beta2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Quote
hu: Ajánlat

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: quote
hu: kvóta

en: Node associations
hu: Kapcsolódó tartalmak

en: Text format
hu: Szövegformátum
