Quote (7.x-1.1-beta2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: None
lt: Joks

en: Quote
lt: Kaina

en: Comment
lt: Komentaras

en: quote
lt: kaina

en: Text format
lt: Teksto formatas
