Quote (7.x-1.1-beta2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Quote
ro: Citat

en: Comment
ro: Comentariu

en: Quote:
ro: Citat:

en: Text format
ro: Formatare text
