Quote (7.x-1.1-beta3) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: None
da: Ingen

en: Quote
da: Tilbud

en: Comment
da: Kommentar

en: quote
da: tilbud

en: You may quote other posts using [quote] tags.
da: Du kan citere andre indlæg ved at bruge [quote] tags.

en: Text format
da: Tekstformat
