Quote (7.x-1.1-beta3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Quote
fr: Citer

en: Comment
fr: Commentaire

en: quote
fr: devis

en: Quote this post in your reply.
fr: Citer ce message dans votre réponse.

en: Text format
fr: Format de texte
