Quote (7.x-1.1-beta3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: None
nl: Geen

en: Quote
nl: Citaat

en: Comment
nl: Reactie

en: Quote module settings
nl: Quote-module instellingen

en: Quote this post in your reply.
nl: Citeer dit bericht in uw reactie.

en: Text format
nl: Tekstopmaak
