Quova (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Weather
cs: Počasí

en: Country
cs: Země

en: User
cs: Uživatel

en: Debug
cs: Ladění

en: Secret
cs: Klíč
