Quova (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Weather
de: Wetter

en: Country
de: Land

en: User
de: Benutzer

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Debug
de: Debuggen

en: Cache timeout
de: Cache-Timeout
