Quova (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Weather
fi: Sää

en: Country
fi: Maa

en: User
fi: Käyttäjä

en: Debug
fi: Debuggaa
