Quova (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Weather
fr: Météo

en: Country
fr: Pays

en: User
fr: Utilisateur

en: API Key
fr: Clé d'API
