Quova (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Weather
hr: Vrijeme

en: Country
hr: Država

en: User
hr: Korisnik

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka
