Quova (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Country
lt: Šalis

en: User
lt: Narys

en: API Key
lt: API raktas

en: Debug
lt: Derinimas
