Quova (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Weather
vi: Thời tiết

en: Country
vi: Quốc gia

en: User
vi: Người dùng

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: Secret
vi: Mật
