Quova (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Weather
gl: O tempo

en: Country
gl: País

en: User
gl: Usuario/a

en: Debug
gl: Depuración
