Quova (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Weather
kn: ಹವಾಮಾನ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Secret
kn: ರಹಸ್ಯವಾದ
