Quova (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Weather
pt: Condições meteorológicas

en: Country
pt: País

en: User
pt: Usuário

en: API Key
pt: Chave de API

en: Debug
pt: Depurar

en: Secret
pt: Segredo
