Quova (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Weather
ro: Vremea

en: Country
ro: Ţară

en: User
ro: Utilizator

en: API Key
ro: Cheie API
