Quova (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Weather
sk: Počasie

en: Country
sk: Krajina

en: User
sk: Používateľ

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Debug
sk: Ladenie
