Quova (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Weather
uk: Погода

en: Country
uk: Країна

en: User
uk: Користувач

en: Debug
uk: Зневадження

en: Secret
uk: Таємний

en: Configure the country to language mappings. TODO (at the moment this form does nothing but display the mappings).
uk: Налаштування країну для мовних відповідностей. ЗРОБИТИ (на даний момент ця форма не робить нічого, крім відображення відповідностей).
