Quova (7.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Language
be: Мова

en: Country
be: Краіна

en: User
be: Карыстальнік

en: API Key
be: Ключ API

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)
