Quova (7.x-1.0-beta3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Weather
hi: मौसम

en: Country
hi: देश

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Debug
hi: डिबग
