Quova (7.x-1.0-beta3) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Language
no: Språk

en: Weather
no: Vær

en: Country
no: Land

en: User
no: Bruker

en: API Key
no: API-nøkkel

en: Debug
no: Feilsøk
