Quova (7.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Country
sv: Land

en: User
sv: Användare

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Debug
sv: Felsök

en: Secret
sv: Hemlighet
