Quova (7.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Weather
ta: வானிலை

en: Country
ta: நாடு

en: User
ta: பயனர்

en: Debug
ta: பிழையறிவு
